סידורי פרחים

סידורי הפרחים מהווים מתנה מושלמת, שיכולה להתאים כמעט לכל אירוע. פרחים צבעוניים, פרחים ריחניים, פרחים מעוצבים וגם כאלה המוצעים במסגרת של סידור ססגוני ומיוחד מאד, משמחים כל אחד וניתן לרכוש אותם בחנויות הפרחים השונות או באמצעות אתרי האינטרנט. ישנם סידורי פרחים מושקעים מאד, הכוללים גם אלמנטים נוספים, כמו יין ושוקולד לצדם, וישנם גם סידורים צנועים יותר שעלותם נמוכה.
על סוגי סידורי הפרחים המוצעים כיום
פרחים יכולים לשמש כמתנה נפלאה, כאמור, לכל אירוע. בין אם לכבוד יום ההולדת, לכבוד יום הנישואין, לכבוד הולדת התינוק או סתם כי אוהבים. ישנם סוגים שונים של סידורי פרחים, המוצעים לפי בחירה, בהתאמה אישית או מוכנים מראש. הנה כמה מסוגי סידורי הפרחים שניתן למצוא כיום:
•    סידורי פרחים לאירועים מיוחדים – את סידורי הפרחים האלה תוכלו לראות, בדרך כלל, על השולחנות באירועים השונים. אפשר לראות אותם לא אחת בחתונות, באירועים כמו בר או בת מצווה וגם באירועים עסקיים שונים הנערכים באולמות גדולים. סידורי פרחים לאירועים מיוחדים, בין אם אלה אירועים פרטיים או אירועים עסקיים, מהווים אלמנט עיצובי לכל דבר ומוסיפים לא מעט לאווירה שבמקום. הם יכולים להיות כמובן על השולחנות עצמם, אך אפשר למצוא אותם גם במקומות נוספים, כמו בצדי הבמה שבאולם, לאורך השביל, המוביל ישירות אל החופה. אפשר למצוא את סידורי הפרחים גם סביב כיסאות האירוח ועוד.
•    סידורי פרחים כמתנה – סוג נוסף הם סידורי הפרחים המוצעים בחנויות הפרחים השונות או באתרי האינטרנט ומהווים מתנה לכל דבר. אפשר להביא אותם ליולדת, אפשר להביא אותם לבן או לבת הזוג לכבוד יום הנישואין או יום ההולדת וגם לכבוד המעבר לבית החדש. הפרחים נחשבים למתנה נהדרת שיכולה להתאים לכל אירוע ולכל אחד. הם צבעוניים, ריחנים ומיוחדים מאד ויכולים לקשט את המרחב ולהוסיף לו גם יופי. אפשר להוסיף להם גם מתנה נלווית, כמו שוקולד ויין, למשל.
•    סידורי פרחים מינימליסטים – סידורי פרחים אלה אינם גדולים, אולם דווקא עובדת היותם מינימליסטים, היא זו שהופכת אותם ליפים ולמיוחדים מאד. סידורים אלה יכולים לכלול סוג מסוים של פרח או מספר סוגים, אבל במספר מצומצם של פרחים. הם יכולים לשמש את הכלה ביום חתונתה או כאלה המוגשים ליד מתנות נוספות או לצד ברכה מרגשת.
•    סידורי פרחים מושקעים במיוחד – סידורים אלה מושכים לא מעט תשומת לב, ובעיקר בשל גודלם. סידורי פרחים אלה הם סידורים הכוללים, בדרך כלל, מספר רב מאד של פרחים וגם בצבעים שונים. סידורים אלה אפשר למצוא גם כן באירועים או לתת אותם כמתנה. מדובר בסידורים מעוצבים ומסוגננים מאד, שהכנתם מצריכה ידע רב בתחום ויכולת אמנותית רבה.
כיצד מכינים אותם והיכן ניתן להזמינם
הכנת סידורי פרחים אלה מצריכה, כאמור, לא מעט ידע בתחום וגם מקצועיות ברמה גבוהה. מרבית שוזרי הפרחים משתתפים בקורסים מיוחדים, בהם נרכש הידע הנדרש לביצוע המשימה המיוחדת הזו. שזירת הפרחים וקבלתו של סידור יפה ומושקע איננה תהליך פשוט. חשוב לוודא שישנו יחס נכון בין הגדלים השונים של הפרחים, הלוקחים חלק בסידור, חשוב לוודא שישנו תיאום מושלם בין צבעי הפרחים וחשוב גם שמשקל הסידור יהיה סביר ולא כבד מדי. כדי ליצור סידור פרחים מרהיב, ובמיוחד כשמדובר בסידור בהתאמה אישית, יש להתייחס בו זמנית אל הפרמטרים השונים ליצירת איזון נכון ומראה יפהפה. את סידורי הפרחים אפשר להזמין ישירות דרך אתרי האינטרנט המציעים למכירה מגוון של סידורים מקסימים או בהגעה ישירות אל חנויות הפרחים. ניתן לבחור סידור פרחים קיים או לבקש סידור בהתאמה אישית, בהתאם לבחירתו של המזמין.