מתנות לחתונה

 

אחת השאלות שאנשים מתלבטים לפני חתונה היא, מה להביא או יותר נכון, כמה להביא לבני הזוג? אם מדובר במשפחה, אז בטח שצריך להביא ארבע ספרות ומעלה, אם זה חבר קרוב אז גם משהו בסכום הזה, חברים פחות קרובים אז אולי נסתפק בשלוש ספרות בלבד, וכן הלאה.

אל סך החישובים נכנסים גם משתנים כמו, איפה החתונה, כמה כסף אנחנו מוצאים על האירוע בכללותו (עלויות נלוות של ביייביסיטר, דלק וכדומה), מתי החתונה יוצאת (אם יש עוד אירועים באותו חודש), ובכלל מה מצבנו הכלכלי באותה תקופה. זו אולי הסיבה שצריך לחשוב על מתנות לחתונה אחרות מכסף, מתנות שאולי יהיו פחות "רחבות" אך יכולות להיות שימושיות מצד אחד ומצד שני הרבה יותר זולות.

אם אנחנו מחפשים מתנות לחתונה, מה שעלינו לעשות זה להחליט לאיזה כיוון אנחנו בוחרים ללכת. כאשר ציינו שמתנות יכולות להיות פחות "רחבות" הכוונה, שלהבדיל מכסף שמאפשר לנו לרכוש מוצרים שונים, מתנות הן משהו מאוד מגביל, מלבד השימוש לו הן מיועדות, אי אפשר לעשות איתן שום דבר אחר. אך אם מחפשים מתנות מקוריות, אפשר למצוא גם דברים שיכולים לעזור מאוד לבני הזוג וגם להיות יותר רחבות ממה שאנחנו מדמיינים.

עוד לפני שאתם מחפשים מתנה לחתונה, אתם יכולים לעשות משהו נעים לזוג ולהזמין עבורם זר פרחים ולשלוח אותו אליהם הביתה, כך כשהם יגיעו אחרי החתונה או אחרי ירח הדבש, יחכה לכם זר יפה עם ברכה אישית שלכם. אפשרות אחרת היא למלא את הבית בזרי פרחים קטנים שיתנו ריחות וצבעים מיוחדים.

למשל, מתנות לחתונה שקשורות לירח דבש. אנחנו יכולים להיות לבני הזוג כרטיס טיסה ליעד מסוים, כרטיס פתוח לתאריך שהם ייבחרו. אנחנו יכולים לקנות להם שובר לבית מלון בישראל, אם אנחנו מגיעים אליהם כאורחים לחתונה מחו"ל, אנחנו יכולים להציע להם לבוא אלינו, ולשלם עליהם את כל ההוצאות בבואם. זה גם יגרום להם להרגיש שאנחנו רוצים בחברתם, גם יאפשר לנו לארח אותם וגם במובן מסוים יאפשר לנו לשלם על החתונה כשנוח לנו יותר. רעיון טוב בהקשר זה, הוא לכסות את המיטה בחדר או את החדר עצמו בשלל פרחים, שושנים, סיגליות, וורדים, הכי רומנטי והכי יפה.

מתנה נוספת שיכולה להיות גם שימושית וגם במחיר סביר, היא דברים שיכולים לשמש אותם כשיוולד להם ילדם הראשון. זה יכול להיות לול, עגלה או דברים אחרים. אם אנחנו לא רוצים לקנות משהו ספציפי אנחנו יכולים לקנות להם שובר מאחת הרשתות שמוכרות מוצרי תינוקות. כך הם יוכלו לרכוש את המוצרים שהם מעוניינים, בצבעים האהובים עליהם.

אם אתם רוצים לקנות מתנה ייחודית, חד פעמית, אתם יכולים לקנות לזוג כרטיס להופעה או אירוע מיוחד, מן הסתם זה צריך להיות כרטיס להופעה שהם ירצו ללכת אליה, ומומלץ לחפש אירוע שלא יחזור. הם גם ייהנו ממנו וגם יישארו עם זיכרון נפלא. הכל במחיר זול ובתחושה שבאמת חשבתם עליהם.